TELLIMUSTE TÖÖTLEMINE, MAKSUD & TOLLIMAKSUD

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

Visa, MasterCard, LHV, Paypal, SEB, Swedbank

Müügihetkel kogutakse teie päritoluriigi nõutavad maksud ning need esitatakse teie eest. Teatud tellimuste puhul rakendub tollimaks, mis tuleb tasuda ostjal.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio.com. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

 

EESTISISENE TARNE & KOHALETOIMETAMINE

Tellimusi töödeldakse ja tarnitakse tööpäevadel. Töötlemine võtab tavaliselt 2-5 päeva, millele järgneb tarne 3-15 päeva. Tarnepartneriteks on Smartpost, DPD ja Omniva ning kohaletoimetamise hinnad arvutatakse ostukorvis vastavalt tellitud toodete kaalule ja mõõtudele.

Saadetis toimetatakse kulleriga lähimasse postkontorisse või pakiautomaati.

NB: Seoses COVID-19-st tulenevatele piirangutele võib tellimuste kohaletoimetamisel esineda mõningaid viivitusi.

RAHVUSVAHELINE TARNE

Lisaks Eestisisesele tarnele, pakume ka Euroopasisest tarnet. Euroopasisesteks tarnepartneriteks on lisaks DPD-le ka DHL.

Euroopasisene tarneaeg on reeglina 8-14 päeva.

Kui teil on tarne osas lisaküsimusi, palun võtke meiega ühendust telefonitsi +37256236008 või meilitsi info@sall.ee

 

TAGASTAMINE & VAHETUSED

Pakume kõikidele toodetele 14-päevast garantiid. Toodete kvaliteediga seotud küsimuste ja murede korral palume koheselt meie poole pöörduda. Tagastamisega seotud postikulud tasub ostja.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata. Tagastusvormi leiad SIIT.

Meie kasutajatugi on saadaval esmaspäevast reedeni, väljaarvatud pühad, alates 10:00-16:00 e-posti teel info@sall.ee.